Instagram
Follow me
preloader
+420 731 789 459 verchia@email.cz
Verchia - Verchia.com
19
page-template-default,page,page-id-19,eltd-core-1.0,woocommerce-no-js,audrey-ver-1.1,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,eltd-woocommerce-columns-2,eltd-woo-small-space,eltd-woo-single-thumb-below-image,eltd-woo-single-has-pretty-photo,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Verchia

Verchia.com / Verchia

Značka VERCHIA je jednoduchá elegance, která podtrhuje ženskou siluetu a jemnost. Šaty na zakázku navrhuji zákaznicím individuálně tak, aby vystihly jejich osobnost a zároveň oblékly i můj styl.

Nejvíce pracuji s krajkou, která je hlavním znakem něžnosti, vášně a poetičnosti. Návrhy modelů mají svůj specifický příběh a dá se říct, že odráží určitá období mého života.

Veronika Procházková