Follow me
Veronika Procházková
+420 778 965 165
verchia.design@gmail.com
Náměstí Svobody 10, 602 00 Brno
Svatební šaty na míru – Verchia
19248
page-template-default,page,page-id-19248,wp-custom-logo,eltd-core-1.1.1,audrey-ver-1.5,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19946,elementor-page elementor-page-19248
 

Svatební šaty na míru

I vám ušiji svatební šaty podle vašich představ

Široký výběr svatebních šatů přináší řadě nevěst první úskalí na cestě ke společnému životu s milovaným mužem. Které z nich si zvolit jako ty pravé? Perfektní volbou jsou svatební šaty na míru značky Verchia.

 

Proč zvolit svatební šaty Verchia?

 

Svatební šaty by měly odpovídat nevěstě, vyjadřovat její přání, podtrhovat postavu a decentně zakrýt nedostatky. Najít takové šaty, které by se vám líbily a současně vám i slušely, nemusí být úplně snadné. Obzvláště tehdy, když máte postavu, která se nějakým způsobem vymyká představám klasické konfekce.

Jste drobná nebo naopak vysoká či máte plnější křivky? Ušité šaty vám prokážou tu nejlepší službu. Co vypadá skvěle na útlé modelce v katalogu, nemusí podobně lichotit vašim proporcím. S návrhářkou se díky jejím zkušenostem můžete poradit, když si nejste jistá, co vám vlastně může slušet.

 

Svatební šaty na míru - Verchia

 

Co obnáší šití šatů na míru

 

Úplně první schůzka se nese ve znamení vašich představ a přání a zatím je nezávazná, v rovině teoretického plánování. Jednoduše řeknete, co se vám líbí. Můžete si přinést, obrázky, fotografie, cokoli vás napadne. Návrhářka vás potřebuje poznat, co nosíte, co se vám líbí, co máte ráda a co ne. Šaty musejí vypadat dobře na pohled a vy se v nich především musíte dobře cítit, vydržet v nich bude nutné řadu hodin.

Současně poznáte i vy autorku vašich budoucích šatů. Měla byste si prohlédnout portfolio s již vypracovanými modely a ujistit se, že se opravdu jedná o styl, který hledáte a předložená tvorba vám svým pojetím takzvaně sedne.

V rámci druhé zkoušky pak vyřešíme konkrétní podobu šatů a rozpracujeme návrh. Budeme brát míry a zvolíme si výchozí materiál. Na třetí zkoušce pak svoje vysněné šaty už poprvé uvidíte a současně si je také poprvé vyzkoušíte.

Poté následují další zkoušky, kde se ladí detaily tak, aby výsledek byl skutečně dokonalý. Je potřeba počítat celkově s přibližně pěti až sedmi zkouškami. Celkový počet vždy závisí na náročnosti šatů i na tom, jakou představu má zákaznice a jestli chce ještě v průběhu šití něco měnit.

 

Proto je nutné si vyhradit na šití šatů dostatek prostoru. Optimálně asi dva až tři měsíce. V případě potřeby lze šaty ušit i za kratší časový úsek, vše lze stihnout i zhruba za měsíc. Pak je ale nejlepší se přímo ozvat a domluvit se na konkrétním postupu.

Definitivní odevzdání šatů proběhne týden před samotným obřadem. V podstatě platí, že každá nevěsta by o těch správných šatech měla začít uvažovat dostatečně dlouho dopředu. Pod značkou Verchia pracuje návrhářka Veronika Procházková. Protože šaty od začátku vznikají pod jedinýma rukama, v zásadě není výjimkou, že si nevěsty zadávají objednávku i rok dopředu.

 

Cena svatebních šatů

 

Určujícím je především návrh, respektive jeho složitost, pro vaši představu však můžeme říci, že částka za šaty začíná okolo 15 000 Kč. Dále vycházíme z propočtu ceny za materiál, nejčastěji se používá taft, satén či krajka. Ceny se proto stanovují vždy individuálně.

K úpravě šatů lze říci ještě následující: Celá řada nevěst má obavu z investování do šatů na jedinou příležitost. Mají pocit, že kousek, byť krásný, bude od svatby jen nevyužitě ležet ve skříni. Proto se můžeme dohodnout na úpravě šatů tak, abyste je mohla po svatbě dál nosit na různé jiné slavnostní příležitosti.

S vlastními šaty se také některé slečny a dámy cítí lépe, nemusejí se během veselí bát o to, aby se zapůjčené šaty nepoškodily. V takovém případě by vám půjčovna opravu nebo čištění šatů následně vyčíslila nepříjemně vysokou sumou.

Obecně lze rovněž říci, že jednoduché svatební šaty, které vám perfektně padnou a ušila je zkušená návrhářka, vypadají efektněji, než náročná, ale univerzálně střižená róba z půjčovny. Přitom však cenově vyjdou takto nekomplikované šaty stvořené na míru příznivěji.

 

Svatební šaty na míru - Verchia - Brno

 

Svatební podvazek je součástí šatů, může být vyroben ze stejných materiálu jako šaty, a díky tomu se budou doplňovat.

 

Svatební šaty na míru - podvazky - Verchia

Fotogalerie svatebních šatů

I vám ušiji svatební šaty na míru, neváhejte mě kontaktovat.