Svatební informace

Milá nevěsto, 

přečti si prosím pozorně tento dokument a doufám, že zde najdeš informace, které pro začátek hledáš ohledně ušití svatebních šatů. 

ÚVODNÍ SCHŮZKA 

Prvně nás čeká společná úvodní schůzka, kde si řekneme tvoji představu o šatech, popřípadě o výběru materiálu.

Žádný strach, pokud nemáš vůbec žádnou představu. Poradím Ti jak se střihem, tak s výběrem materiálu, aby vše pasovala ke Tvé postavě a aby si se cítila pohodlně. 

Na konci této schůzku bychom měly spolu mít domluvený předběžný návrh a alespoň hrubý výběr materiálu. Domluvíme se, zda se budeme zaměřovat na krajkové detaily, dlouhou vlečku či boho styl šatů.

DRUHÁ SCHŮZKA 

Na naši druhé schůzce Ti představím připravený návrh. Potvrdíme si jak návrh, tak výběr materiálu a naměříme Tvé míry.

Od této schůzky už se bude připravovat hrubý střih šatů. Zároveň je potřeba uhradit zálohovou fakturu na materiál 15 000 Kč. 

PRVNÍ ZKOUŠKA SVATEBNÍCH ŠATŮ 

První zkouška svatebních šatů bude probíhat s hrubým návrhem, takže je potřeba zachovat klid. Na šatech se bude postupně pracovat a je potřeba nejdříve vyladit míry a aby vše sedělo, jak má. Šaty nebudou ani zdaleka dokolané a návrh budeme hezky ladit. 

Další zkoušky šatů si budeme domlouvat dle náročnosti návrhu a termíny schůzek si budeme domlouvat v průběhu našeho tvoření. 

Na předposlední zkoušce doladíme detaily a já šaty připravím na finální odevzdání. Zároveň Ti vystavím fakturu za dokončení práce. Cena se odvíjí podle náročnosti. 

Finální cena šatů se pohybuje od 25 000 – 30 000 Kč. Samozřejmě je od toho na začátku odečtena záloha na materiál. 

ODEVZDÁNÍ ŠATŮ

Šaty, milá nevěsto, odevzdám týden před Tvým termínem svatby. Podepíšeme spolu smlouvu o převzetí a pokud to budou pouze zapůjčené šaty, tak podepíšeme  smlouvu o zapůjčení a vrácení šatů. 

K šatům dostaneš i podvazek, který doladí tvůj dokonalý den. 

Doufám, že si nevěsto dočetla až do konce tohoto dokumentu a už máš představu o naší společné spolupráci.

Budu se na Tebe těšit v mém ateliéru.

Veronika Procházková